Bord, brick och brännmärkt, längd ca. 135, bredd 81, höjd 75 cm. 2 skivor á 50 cm. Stolar, 6 st, löst stoppad sits, brännmärka.
Bruksslitage, skiva med repor, smärre fläckar på skiva och klädsel.