MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Malmsten.

423489. MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Malmsten.

Bord, brick och brännmärkt, längd ca. 135, bredd 81, höjd 75 cm. 2 skivor á 50 cm. Stolar, 6 st, löst stoppad sits, brännmärka.

Bruksslitage, skiva med repor, smärre fläckar på skiva och klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 904