MINKPÄLS, Sagamink.

MINKPÄLS, Sagamink.
42345. MINKPÄLS, Sagamink.

Klippt mink. Storlek 36/38.

Slitage och mindre skador vid knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!
42345. MINKPÄLS, Sagamink.

Klippt mink. Storlek 36/38.

Antal besök: 1 517