SÄNGMÖBEL.Byrå, gavlar och sidor samt 1 par sängbord,1900-tal.

42342. SÄNGMÖBEL.Byrå, gavlar och sidor samt 1 par sängbord,1900-tal.

Bredd ca 185 cm, längd ca 198 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 477