CHARLOTTE LILJEFORS. "Brunt ungsto", tavla, olja på duk, signerad och daterad Charlotte Liljefors -76.

423420. CHARLOTTE LILJEFORS. "Brunt ungsto", tavla, olja på duk, signerad och daterad Charlotte Liljefors -76.

Charlotte Liljefors (1943 - ).
Bildmått 45 x 53 cm.
Rammått 62 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 45 x 53 cm.
Rammått 62 x 70 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 156