Träindustriens tekniska fulländningsarbeten eller Träets slipning, betsning, polering, lackering, målning, förgyllning och bronsering
...bemyndigad översättning och bearbetning av C.A.Å. Stockholm,1885. 130, (2) sidor. Häftad.
Tagen ur band.