LOUIS EDGAR ANDÉS. Träindustriens tekniska fulländningsarbeten.

423418. LOUIS EDGAR ANDÉS. Träindustriens tekniska fulländningsarbeten.

Träindustriens tekniska fulländningsarbeten eller Träets slipning, betsning, polering, lackering, målning, förgyllning och bronsering

...bemyndigad översättning och bearbetning av C.A.Å. Stockholm,1885. 130, (2) sidor. Häftad.

Tagen ur band.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tagen ur band.

Antal besök: 322