LJUSKRONA, glas, 6 armar, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

423390. LJUSKRONA, glas, 6 armar, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Höjd 70 cm
Diameter 57 cm.

Central bottendekor saknas
Elen ej genomgången
Spricka i en manschett/ljusarm, 1 nagg i samma manschett
Säljes nedmonterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Diameter 57 cm.

Central bottendekor saknas
Elen ej genomgången
Säljes nedmonterad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 711