Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BRITTA DE LA COUR. Olja på duk, Stilleben med blommor, signerad B de la Cour, daterad -76.
423372. BRITTA DE LA COUR. Olja på duk, Stilleben med blommor, signerad B de la Cour, daterad -76.
99 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
99 x 68 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 393