SVEN ATTERLING. "Mickel på jakt", olja på duk, signerad.

423371. SVEN ATTERLING. "Mickel på jakt", olja på duk, signerad.

45 x 38 cm.

Åldersslitage. Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 38 cm.

Antal besök: 2 300