PARTI TEXTIL, bland annat juldukar, 1900-tal.

42337. PARTI TEXTIL, bland annat juldukar, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat juldukar, broderade dukar, 2 virkade filtar "mormorsrutor" med mera. Motiv med bland annat tomtar.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 109