FAT, keramik, troligen Kalmar fajans, 1900-talets första hälft.

423316. FAT, keramik, troligen Kalmar fajans, 1900-talets första hälft.

Längd 43 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 262