ARNOLD MAC 700 Motorcykel med förare, urverk, U.S.Zone, germany.

423137. ARNOLD MAC 700 Motorcykel med förare, urverk, U.S.Zone, germany.

Urverk med tre funktioner.

Slitage och smärre skador. Urverk fungerar men föraren fastnar ibland.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk med tre funktioner.

Antal besök: 1 079