VÄGGLAMPETTER, 1 par, orientaliskt porslin samt metall, 1900-tal.

42312. VÄGGLAMPETTER, 1 par, orientaliskt porslin samt metall, 1900-tal.

För två ljus vadera, porslin med imaridekor.
Total höjd ca 35 cm.

Bruksslitage. Porslin fastsatt på metallstomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 35 cm.

Antal besök: 766