DRÄKTSMYCKE. Silver, Nordafrika 1800-tal.

423117. DRÄKTSMYCKE. Silver, Nordafrika 1800-tal.

Längd 12 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 663