Album 1: svenska frimärken både cirkulerade och ocirkulerade
från sluten på 1800-talet och framåt. Album 2: frimärken från övriga världen, 1900-tal. Album 3 och 4, svenska förstadagsbrev. 1 osorterad ask.
Bruksslitage.
Bruksslitage.