RA Auktionsverket Norrköping
Smycken & Ädelstenar
Broscher & Hängen
DRÄKTSMYCKE, förgyllt silver.
423095. DRÄKTSMYCKE, förgyllt silver.
Längd ca 8 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 8 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
758