ERIC ELFVÉN. Eric Elfvén (1921-2008), patinerad brons, monogramsignerad och daterad EE 63.

423025. ERIC ELFVÉN. Eric Elfvén (1921-2008), patinerad brons, monogramsignerad och daterad EE 63.

Total höjd inklusive sockel ca 43cm.

Bruksslitage.

Eric Elfvén (1921–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Eric Elfvén (1921–2008)

Antal besök: 953