BORDSLAMPOR, 2 st, plast, Kalle Anka och Pluto, Heico, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

422976. BORDSLAMPOR, 2 st, plast, Kalle Anka och Pluto, Heico, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 26-36 cm.

Slitage, fläckar. Transformatorer samt en belysningsarmatur saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26-36 cm.

Antal besök: 1 803