BYRÅ, mahogny samt stenskiva, rokokostil, Rydén Möbler, Nybro, 1900-talets andra del.

422949. BYRÅ, mahogny samt stenskiva, rokokostil, Rydén Möbler, Nybro, 1900-talets andra del.

Två lådor.

Längd 81 cm. Bredd 36 cm. Höjd 71 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två lådor.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 626