RÖKBORD med intarsia och glasskiva, Art Deco.

422936. RÖKBORD med intarsia och glasskiva, Art Deco.

Barskåp samt lådor, 60 x 60, höjd 56 cm.

Fanerskador på nederkanten samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 614