BÖCKER, 11 delar, 1600-1800-tal.

42293. BÖCKER, 11 delar, 1600-1800-tal.

Kalendrar, 2 st, 1837 samt 1848.
Handbok att begagna i daglig handel 1873.
Allmäna historia, 6 band, Rösselts, 1836-37.
Religös bok, 1600-tal.
Srivers Siäle-Skatt, Norrköping 1724.
Försök till en ny beskattning öfver Östergöthland af Per David Widegren, Linköping 1817.

Skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Religös bok, 1600-tal.

Skador, ej genomgånget.

Antal besök: 2 789