KNIVAR, 3 stycken, bl.a sameknivar.

422929. KNIVAR, 3 stycken, bl.a sameknivar.

2 st sameknivar, längd 18 samt 24 cm
1 st rakkniv, Best silver steel extra hollow ground, Solingen - Germany, längd 24 cm.

Bruksslitage,
Märken , fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage,
Märken , fläckar, repor.

Antal besök: 936