KNUT IRWE. Olja på pannå, signerad och daterad -80.

422903. KNUT IRWE. Olja på pannå, signerad och daterad -80.

41 x 33 cm.

Smärre färgbortfall.

Knut Irwe (1912–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 33 cm.

Smärre färgbortfall.

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besök: 1 072