LENNART ÅSLING. Olja på pannå, signerad och daterad 61.

422898. LENNART ÅSLING. Olja på pannå, signerad och daterad 61.

36 x 37 cm.

Färgbortfall och krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 37 cm.

Antal besök: 1 990