PARTI METALL, mestadels 1900-tals tenn.

422881. PARTI METALL, mestadels 1900-tals tenn.

Bestående av bla skålar, fat, mortlar, ljusstakar, sejdlar
Största fatets diameter ca 35 cm.

Slitage, repor och smärre skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571