STINSLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

422867. STINSLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

Varierande brännaranordningar. Höjd ca 32 cm.

Slitage, renoverade, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverade, skador.

Antal besök: 1 021