MATS JONASSON. Skulptur, glas och metall, signerad och numrerad 12/99.

422830. MATS JONASSON. Skulptur, glas och metall, signerad och numrerad 12/99.

Höjd 41 cm, Mats Jonasson, Målerås, Ltd Ed. 12/99, 2005. Monterad på träplatta.

Bruksslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Antal besök: 1 463