HALLSKÅP, funkis, 1900-talets första hälft.

42282. HALLSKÅP, funkis, 1900-talets första hälft.

Intarsiadekor av flicka och faun. Längd 66, bredd 24, höjd 70 cm.

Nyckel saknas, slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 306