KNIV, Puma Solingen, Tyskland.

422774. KNIV, Puma Solingen, Tyskland.

Inklusive slida.
Knivens längd 20,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inklusive slida.
Knivens längd 20,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 2 232