PRISSTATYETTER, 3 st, i form av Curlingstenar, 1900-tal.

422770. PRISSTATYETTER, 3 st, i form av Curlingstenar, 1900-tal.

Sten och metall, diameter ca 6,5 - 12 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 054