JAMES COIGNARD. Triptyk, 3 st carborundumetsningar, signerad och numrerad 4/15.

422761. JAMES COIGNARD. Triptyk, 3 st carborundumetsningar, signerad och numrerad 4/15.

Bladmått totalt 153 x 68 cm.

ej examinerad ur ram.

James Coignard (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått totalt 153 x 68 cm.

ej examinerad ur ram.

James Coignard (1925–2008)

Antal besök: 1 371