KATARINA HÅRD. olja på papper, signerad och daterad 95.

422759. KATARINA HÅRD. olja på papper, signerad och daterad 95.

Bladets mått ca 33 x 44cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets mått ca 33 x 44cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 733