SKRIVBORD med klaff, teak, 1960-tal.

422746. SKRIVBORD med klaff, teak, 1960-tal.

Med lådor. Längd 100+30 cm. Bredd 60 cm. Höjd ca 73 cm.

Solblekt. Smärre repor samt slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 827