PIERRE OLOFSSON (1921-1996). Stående rörelser. Färgserigrafi.

422736. PIERRE OLOFSSON (1921-1996). Stående rörelser. Färgserigrafi.

Signerad och numrerad Olofsson 66/86. 152 x 85 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 558