GLASÖGON och GLASÖGONFODRAL, 1800-tal.

422712. GLASÖGON och GLASÖGONFODRAL, 1800-tal.

Träfodral.

Slitage, rost. Fodral med sprickor.
Nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träfodral.

Nagg på glas.

Antal besök: 1 051