EDVARD ANDERSSON. Stilleben. Olja på pannå. signerad.

422709. EDVARD ANDERSSON. Stilleben. Olja på pannå. signerad.

34x35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x35 cm.

Antal besök: 2 117