PELLE ÅBERG. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

422670. PELLE ÅBERG. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

Från Åsöberget. A tergo intygad av Pelle Åbergs son.
20x29 cm.

Brukslitage.

Pelle Åberg (1909–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

20x29 cm.

Brukslitage.

Pelle Åberg (1909–1964)

Antal besök: 1 028