OTTO GÜNTHER-NAUMBURG (1856 NAUMBURG - 1941 BERLIN). Nordtysks flodlandskap, olja på duk.

422655. OTTO GÜNTHER-NAUMBURG (1856 NAUMBURG - 1941 BERLIN). Nordtysks flodlandskap, olja på duk.

85 x 120 cm (bår); 107 x 141 cm (bildstorlek). signerad "O. Günther-Naumburg.".

Canvas något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Canvas något lös.

Galerie Bassenge Marketplace
Antal besök: 4 909