CLUBFÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-tal.

422595. CLUBFÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-tal.

Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage.
Fläckar.

Antal besök: 1 082