PHILIPPE DE ROUGEMONT. Porträtt av kvinna, olja på duk, signerad samt daterad 1924.

422520. PHILIPPE DE ROUGEMONT. Porträtt av kvinna, olja på duk, signerad samt daterad 1924.

69 x 57 cm.

Duk med skada. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 57 cm.

Duk med skada. Oramad.

Antal besök: 741