PHILIPPE DE ROUGEMONT. Porträtt av man, olja på duk, signerad.

422519. PHILIPPE DE ROUGEMONT. Porträtt av man, olja på duk, signerad.

69 x 57 cm.

Duk med skada. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 57 cm.

Duk med skada. Oramad.

Antal besök: 957