FICKUR, 14K guld, omärkt, 1900-tal, totalvikt 80,34 gram.

422485. FICKUR, 14K guld, omärkt, 1900-tal, totalvikt 80,34 gram.

Diameter 49,3 mm.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 49,3 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 807