ÄLGHORN, 8-taggare(5+3), monterat på väggsköld i ek, 1900-tal.

422484. ÄLGHORN, 8-taggare(5+3), monterat på väggsköld i ek, 1900-tal.

Höjd sköld 48 cm.
Hornbredd 90 cm.

Naturligt älgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd sköld 48 cm.
Hornbredd 90 cm.

Naturligt älgslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 037