Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, sekelskiftet 1900.
422481. LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, sekelskiftet 1900.
Diameter 44 cm.
Slitage. bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 44 cm.
Slitage. bucklor.
Auktionshuset Kolonn
635