DRAGSPEL 2 st Scandalli Italien samt Hagström Granesso.

42238. DRAGSPEL 2 st Scandalli Italien samt Hagström Granesso.

Röd samt blå. medföljer en väska.

Slitage, skador, knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 132