SOLSPEGEL, 1900-tal.

SOLSPEGEL, 1900-tal.
422381. SOLSPEGEL, 1900-tal.

Diameter 43 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
422381. SOLSPEGEL, 1900-tal.

Diameter 43 cm.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 061