BUDDHA. Brons, 1900-talet.

BUDDHA. Brons, 1900-talet.
422327. BUDDHA. Brons, 1900-talet.

Brons fylld med lera, Buddha Thai typ i meditationsställning, mitten 1900-tal. Höjd 29 cm, Stand 18 x 12,5 cm.

åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersspår.

HannoVerum
Antal besök: 1 432