GEORGE MAJEWICZ. Kamp mellan lejon och buffel, olja på duk, signerad och daterad 1962.

42231. GEORGE MAJEWICZ. Kamp mellan lejon och buffel, olja på duk, signerad och daterad 1962.

80 x 120.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 120.

Antal besök: 4 884