SKIVBORD, vitmålat, 1900-tal.

422231. SKIVBORD, vitmålat, 1900-tal.

Längd 104, bredd 58, höjd 175,5 cm.

Omfattande slitage, påskrift på skiva, nyckelbeslag saknas, sprickor, senare bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 577