Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPA, form av granat med marmorfot. 1900-tal.
422229. BORDSLAMPA, form av granat med marmorfot. 1900-tal.
Höjd ca. 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 42 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 877