Skinnklädsel.
Soffa Längd ca 190 cm Bredd ca 80 cm Rygghöjd ca 75 cm
Fåtölj Rygghöjd 75 cm
4 dynor märkta OPE.
Bruksslitage. Skinn med skador. Utbytt sadelgjord.