SOFFA samt FÅTÖLJ, "Kandidaten", teak, Ib Kofod-Larsen, 1950/60-tal.

422190. SOFFA samt FÅTÖLJ, "Kandidaten", teak, Ib Kofod-Larsen, 1950/60-tal.

Skinnklädsel.

Soffa
Längd ca 190 cm
Bredd ca 80 cm
Rygghöjd ca 75 cm

Fåtölj
Rygghöjd 75 cm

4 dynor märkta OPE.

Bruksslitage.
Skinn med skador.
Utbytt sadelgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnklädsel.

Soffa
Längd ca 190 cm
Bredd ca 80 cm
Rygghöjd ca 75 cm

Fåtölj
Rygghöjd 75 cm

4 dynor märkta OPE.

Bruksslitage.
Skinn med skador.
Utbytt sadelgjord.

Antal besök: 8 988